Truckmanager – GPS pomocník a rádce řidičů nákladních vozidel

Je vaše práce řidiče nákladních vozidel náročná a myslíte si, že byste si zasloužili vyšší mzdu? Je vám vůbec známo, jak Vám zaměstnavatel počítá mzdu, nebo jste snad placeni za ujetý kilometr?

Férový vypočet mzdy řidiče nákladní a dodávkové dopravy je s přihlédnutím ke všem aspektům práce pořádný oříšek.

Není jednoduché zohlednit aspekty jako jsou přesčasy, jízda v noci, doba spánku, diety podle země, kde se právě řidič nachází a mnohem víc.

Nebaví Vás neustále vyplňovat záznam o provozu vozidla a myslíte si, že v 21. století by měla být administrativa zjednodušována?

Pořiďte si náš GPS sledovací systém nové generace, který je založen na mobilní aplikaci pro Android. Umožní vám kontrolovat férovost Vaší mzdy a ušetří práci nejen Vám, ale i kolegům z kanceláře. Doporučte naši službu Vašemu zaměstnavateli a nikdo nebude litovat.

GPS sledování vozidla TruckManager ve spolupráci a TruckAgendou probíhá v aktuálním čase prostřednictvím mobilního telefonu, a proto není nutná montáž přídavných zařízení. Aplikace funguje zcela automaticky, nemusíte se tedy vůbec bát, že by její užívání bylo složité.

Systém nabízí nejen běžné funkce jako je GPS navádění vozu do vašeho cíle, monitorování Vaší aktuální polohy a pracovního režimu takže nemusíte neustale informovat dispečera o tom právě děláte, co jste dokončili nebo na co se chystáte.

Navíc aplikace automaticky připraví Vašemu zaměstnavateli veškeré potřebné doklady a záznamy od objednávky až po fakturu zakázky. Vás navigace navede prostřednictvím mobilního telefonu na místo určení. A to vše jedním kliknutím.

Vyhodnotíme výdělečnost zakázky nejenom vzhledem ke strávenému času jízdou, nakládkou, vykládkou nebo spotřebou paliva. Toto zjednodušení veškeré administrativy jak v kanceláři, tak i za volantem Vašemu zaměstnavateli přinese značné časové i finanční úspory které se musí projevit i na vaší mzdě.

Vám proto bude moci z ušetřených prostředků navýšit platové ohodnocení.

V případě, že se na milodary Vašeho zaměstnavatele nechcete spoléhat, doporučte nás svým kamarádům a známým z parkoviště. Za každého nového zákazníka na základě Vašeho doporučení můžete získat každý měsíc provizi. Obdržíte slevový kód, přes který Vás kolega dostane slevu a vy provizi až 8000,-Kč měsíčně.

Myslíme si, že by řidič měl řídit náklaďák a ne kancelář? Zkuste naše systémy TruckManager a TruckAgenda.

 

Fér mzda

Fér mzda je minimálně minimální hodinová mzda 87,-Kč po dobu celého výkonu (jak dlouhý je denní výkon má ve své režii až na mimořádné situace dispečer). Během času řízení vzhledem k zodpovědnosti a náročnosti činnosti se mzda zvyšuje na průměrnou mzdu tedy 185,-Kč. Odměna za nakládku/vykládku se běžně pohybuje něco “mezi” tedy 145,-. Dále jsou zde zákonem dané příplatky za práci v noci +10%, práce o víkendu +10%, svátky +100%, přesčas (čas výkonu mezi 13-15h) +25%. Také příprava vozidla před a po jízdě min 50,-Kč. K tomuto se dále připočítávají cestovní náhrady které nejsou považovány za mzdu!

Nechte si od TruckManageru každý měsíc dle těchto Fér pravidel spočítat vaši mzdu a požadujte jí po svém zaměstnavateli.

Dělejte svou práci nejlépe jak to jen jde, spolupracujte celá firma jako tým.

 

.

Konec ručně psaným výkazům

Nebaví vás psát ručně “puťovky” a pokaždé psát SMS dispečerovi a provedené nakládce nebo vykládce, hlásit kam vyrážíte nebo dokonce za dispečera oznamovat zákazníkovi, že jeho náklad byl naložen nebo vyložen? Toto vše za vás udělá aplikace TruckManager, kterou si zdarma nainstalujete do svého telefonu a ona vše udělá za vás. Nakládky a vykládky označíte jedním kliknutím a vše ostatní se již stane automaticky: dispečer i zákazník dostane SMS zprávu (Vykladka CZ 59 (JANETRANS spol. s.r.o.) c.120866-1 (12.0t/12.0ldm)) a v pondělí se za minulý týden vygeneruje dokonalý Záznam o provozu vozidla který dostanou na e-mail nejen vy sám ale i váš dispečer nebo účetní. V takto zpracovaném Záznamu o provozu mohou být vyčísleny veškeré režijní náklady pro každou jednotlivou přepravu aby bylo možné vyhodnotit jak kvalitní zakázku dispečer přijal a jak jí zoptimalizoval. Toto vše za 99 Kč.