Truckmanager-GPS sledování nákladních vozidel nové generace

Jste si opravdu jistí, že jsou vaše zakázky výdělečné? Přemýšlíte, jak snížit provozní náklady nákladních automobilů, nebo zefektivnit práci Vašich dispečerů a účetních? S námi můžete najít řešení.

Představujeme služby TruckManager, GPS sledování nákladních automobilů a TruckAgenda, jediný online profesionální dopravní a spediční  systém na českém trhu. Spojením zmiňovaných služeb dojde ve Vaší firmě k razantnímu snížení provozních nákladů. Pojďme si ukázat výhody těchto služeb.

Náš GPS sledovací systém nové generace funguje pouze prostřednictvím mobilních telefonů. Vaše úspora se tak promítne hned po pořízení, protože pořizovací náklady jsou nulové – nic nekupujete ani nemotujete do vozidla. Zavedení systému ve vaší firmě může být od teď do 30 minut.

GPS sledování vozidla pomocí aplikace TruckManager probíhá v reálném čase, na aktuálním místě, a proto máte stoprocentní přehled o vašem vozovém parku.

Systém zvládá nejen běžné funkce jako je sledování polohy, spotřeby paliva ale vytváří i nejen za řidiče veškeré výkazy od knihy jízd, záznam o provozu vozidla, cestovní náhrady až po evidenci pracovní doby řidiče. Vypracovává i podrobné statistiky o spotřebě, dlouhodobých jízdních návycích a stylu jízdy řidiče. Tyto informace Vám mohou při správném využívání ušetřit až 30% nákladů na palivo. Správné plánování a organizaci práce usnadní dispečerům nejen informace o aktuální poloze ale i zobrazení plánované trasy a odhadované časy dojezdu.

Sledováním vozidel nové generace z našeho produktu ovšem dělá až realtime spojení s dopravním softwarem TruckAgenda. Dokáže nejen během 1 minuty přijmout novou objednávku od zcela nového zákazníka ale veškerou agendu po tomto 1.kroku přebírá na svá bedra – pošle řidiči propozice nakládek a vykládek, sleduje průběžně plnění naplánovaných úkolů a pokud se začíná rýsovat problém okamžitě informuje dispečera. Po dokončení přepravy ihned po poslední vykládce sám vystaví fakturu a odešle včetně všech dokumentů které řidič pořídil a odeslal pomocí aplikace TruckManager přímo z vozidla na e-mail zákazníka. Tím jeho práce nekončí – sečte veškeré režijní náklady a vyhodnotí na základě dohodnuté ceny zisk. Zisk je to však až ve chvíli, kdy zákazník uhradí vystavenou fakturu o což se opět stará TruckAgenda kdy sama velmi propracovaným systémem upomíná dlužníka a to až do vystavení soudní žaloby. Čas jsou přece peníze, že? A čas náš systém dokáže ušetřit u některých činností až z 80% – v celkovém objemu to může činit až 50% všech administrativních úkonů.

Vše je samozřejmě automatická a navzájem propojené.

Navíc můžete zefektivnit pracovní náplň zaměstnanců v kanceláři zefektivnit jejich činnost.

Služba TruckManager ve spojení se systémem TruckAgenda je především určena pro ty majitele dopravních firem, kteří znají cenu času svého i svých zaměstnanců a ocení kvalitní přístup ke svému majetku.