TruckManager-logo
TRUCKAGENDA
Back
Next

Profesionální software pro autodopravce i speditéry

Informační software pro autodopravce TruckAgenda zjednodušuje organizaci i administrativu v nákladní dopravě. Šetří nejen čas ale přináší i dokonalý přehled o všech hospodářských výsledcích a v kombinaci s GPS sledováním TruckManager i ideální nástroj na optimalizaci všech činností.

Poznejte přednosti softwaru pro autodopravce i speditéry TruckAgenda!

PROČ ZVOLIT TruckAgendu
Jen 198,-Kč nebo ZDARMA k TM

Neexistuje žádný jiný dopravní a spediční software, který byste pořídili za tuto cenu. Navíc bez omezení počtu uživatelů, vozidel ani lokality.
PROČ TAK LEVNĚ?
Protože je sponzorována  systémem GPS sledování TruckManager.

Online = MOBILNÍ

Kontakty, komunikace, dokumenty na jednom místě a přesto je moci využívat odkudkoliv nebo sdílet s kolegy nebo účetním oddělením. To je to co nyní potřebujete.

Provázanost s GPS sledováním

Zpětná vazba s informacemi z GPS sledovacího systému Vám doplní informace o plnění, efektivnosti a konečném zisku. Navíc výrazně usnadňuje komunikaci s řidiči.

Profesionální záloha dat

Vaše data a kontakty jsou to nejdůležitější co máte. Bez zálohy riskujete velké ztráty a že budete muset začít od začátku.
Software pro správu autodopravy a efektivní práci dispečerů
ČAS je to, čeho nebudete mít nikdy více a proto je potřeba jej šetřit na správných místech. Softwaru TruckAgenda "řeknete" jen jednou co je potřeba a všechny z toho vyplývající činnosti již za vás udělá sama. Jedná se o cca 15-20 minut na každé přepravě celkem (od přijetí objednávky, přes zprávu řidiči až po fakturaci a vyhodnocení). To jsou v součtu hodiny a hodiny měsíčně - kdo Vám je dá?

TruckAgenda pracuje za Vás.
Software pro autodopravce umožňuje:
Udělejte si v "papírech" pořádek snadno a rychle

Neudělat chybu když se na vás všechno valí je základ úspěchu. Odkládat vše "na potom" je cesta nesprávným směrem. Zaveďte si systém, který vám pomůže zvládat vše "levou zadní" a navíc ušetří čas a problémy.

ZAKÁZKY - příjem objednávek od zákazníků. Během 2-3minut máte přijatou objednávku od zákazníka, odeslané propozice řidiči, zanesenou blokaci vozidla do plachty dispečera. Případné další akce jako vytvoření objednávky (prodej) nebo fakturace je již otázka 5s a jednoho kliknutí.


OBJEDNÁVKY - vytváření objednávek na přepravy

eObjednávka - Váš stálý zákazník může objednávat přepravu sám podobně jako na eshopech. Při této akci je přímo pořízena zakázka, odeslány propozice řidiči dohodnutého auta, odesláno sledování zákazníkovi na určený termín, emailem potvrzeno přijetí závazné objednávky a vyrozuměn dispečer o celé transakci. To vše aniž by dispečer "hnul prstem".


FAKTURACE - jedním kliknutím vystavíte faktury i pro několik zakázek současně včetně odeslání e-mailem se všemi souvisejícími dokumenty v příloze (CMR, dodací listy ...). Informujte se na systém skenování a evidence dokladů samotnými řidiči.
Kdo je připraven, není překvapen

I když spoustu věcí znáte a máte "zajeté" hledáním nových cest se vám mohou otevřít zajímavé možnosti. Orientační kalkulací nákladů pomocí kvalitního nástroje ještě předtím, než budete souhlasit s cenou jistě nic nezkazíte.
KALKULACE VŠECH nákladů: Mzda řidiče, PHM, mýto, pojištění, režie firmy atd.

PLÁNOVAČ TRAS s odhadem časů na zakázku dle průměrných rychlostí, typů tras a možných časů řízení (AETR).
VYHODNOCENÍ nákladů, zisků a ztrát.
Plánujte a sledujte plnění úkolů

Optimalizujte rozdělení práce tak, abyste minimalizovali přejezdy a sledujte, jak je Váš plán plněn v každém okamžiku. Jen TruckAgenda vám zobrazuje plnění zadaných úkolů, časové ztráty na nakládkách a vykládkách nebo pozdní příjezdy na ně.
PLACHTA DISPEČERA dostupná všude včetně aktuálního plnění úkolů.
plachta-dispecera

DIÁŘ nakládek a vykládek s informací o jejich dokončení a délce trvání.
diar-nakladek-vykladek
Mějte svá data vždy u sebe a v bezpečí

Nejen prací živ je člověk ale dispečer dopravy nemá nikdy "padla". Mobilní přístup k vaši datům vám dává větší svobodu a šanci řešit problémy mnohem efektivněji.
ONLINE PRÁCE a přístup ke všem datům odkudkoliv.
ZÁLOHA DAT na profesionální úrovni.
Propojení s jinými software a systémy není problém

Již jednou pořízená data můžete využít i v jiných softwarech formou exportů. Ty které zde nyní nenajdete vám rádi vytvoříme.
IMPORT DAT - software je dokonale propojen se systémem TruckManager takže lze automaticky odesílat propozice nakládek/vykládek řidičům nebo sledovat průběh plánovaného výkonu s včasným upozorněním na komplikace.
EXPORT do účetnictví.
Vyzkoušejte zdarma software pro autodopravce

Vyzkoušejte profesionální software pro autodopravce TruckAgenda. Získejte pronájem aplikace až na 12 měsíců zdarma! Součástí služeb je také špičková zákaznická podpora. Prohlédněte si ceník softwaru a přístrojů. Zefektivněte nákladní dopravu s aplikací TruckManager!

TruckManager Žďár nad Sázavou – vývoj a prodej profesionálního softwaru pro autodopravce.

Volejte +420,737 288 090
Po-Pá 8:00 - 16:00 h

Kontakt

PROVOZOVATEL (CZ)
1.Česká obchodní, s.r.o
Potoční 340
592 14 Nové Veselí

KONTAKT
Email: info@truckmanager.eu
Tel.: +420,737 288 090

ZASTOUPENÍ SK
Navis s.r.o
Gagarinova 22
91101 Trenčín

KONTAKT
Email: navis@navis.sk
Tel.: +421,903 342 379
Sledujte nás:
Copyright © 1.Česká obchodní, s.r.o. Všechna práva vyhrazena